روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل ایران آکسفورد | zabannew

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل ایران آکسفورد | zabannew

علاوه بر نوشتن، خواندن کتاب داستان به زبان انگلیسی از بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی دیدن صفحه اصلی در منزل است. قرار نیست تمام لغات موجود در کتاب را بلد باشید همین‌که بتوانید متن را درک کنید یعنی مسیرتان را درست رفته‌اید. اگر شما جزء افرادی هستید که فیلم دیدن را به کتاب خواندن ترجیح می‌دهند، می‌توانید با دیدن فیلم در خانه زبان خود را تقویت کنید.

  • قبل از شروع به صحبت‌کردن به یک زبان، به دانش اولیه نیاز دارید به عبارت دیگر یادگیری یک زبان مانند ساختمان‌سازی است!
  • در گام اول، هدف ما کمک به افرادی است که به دنبال انتخاب بهترین آموزشگاها هستند.
  • اگر به اطراف خود نگاه کنید از میان هر ۱۰ نفر معمولاً ۵ نفر آن‌ها تسلط خوبی به زبان انگلیسی دارند.
  • همچنین روند پیشرفت هفتگی تان برای شما ارسال می شود که مدام مورد ارزیابی قرار می گیرید.

اپلیکیشن‌های جذاب و متنوع زیادی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در سطوح و سنین مختلف وجود دارد. در این مقاله قصد داریم بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان را معرفی کرده و با ویژگی‌ها و امکانات هر کدام از آن‌ها آشنا شویم. اگر میخواین سطح زبان انگلیسی خودتون رو به سرعت بالا ببرین، باید وقتتون رو طوری تنظیم کنین که به صورت منظم مطالعه داشته باشین و با زبان انگلیسی ارتباط بیشتری برقرار کنین. این مسئله برای اکثر علاقه مندان به یادگیری زبان یک مشکل جدی محسوب میشه. چرا که تعهدات کاری، خانوادگی و اجتماعی معمولاً وقت مطالعه رو از ما میگیرن.

بهترین آموزشگاههای زبان

به‌طور مثال، مطالعه انواع کتاب آیلتس هم‌گام با ویدیوها، سطح زبان داوطلب را ارتقا می‌دهد. مجموعه کتاب real هم یک مجموعه کامل برای تقویت تمام مهارت‌های زبانی است و آموزش هرکدام از بخش‌های مختلف زبان به صورت جداگانه انجام شده‌است. مجموعه کتاب Four Corners هم یکی دیگر از مجموعه‌های کاربردی و مکالمه محور است که در 4 سطح از مبتدی تا پیشرفته ارائه شده‌است. با این‌کار، هم تسلط بیشتری بر مکالمه پیدا می‌کنید و هم با گوش‌دادن به صحبت‌های خود متوجه خطاهای ساختاری جملات شوید. این کتاب‌ها سطح‌بندی شده هستند و با پوشش موضوعات متنوع، یادگیری را تسریع می‌کنند. با استفاده از کلمات و واژگان می‌توانید جمله‌های مختلف را بیان کنید و قبل از آن‌که شروع به مکالمه کنید، باید کلمات را ذهن خود آماده سازید.

سوالات متداول در زمینه آموزش زبان در خانه :

در زیر به مواردی اشاره می‌شود که به ما کمک می‌کند هر چه بهتر و جذاب‌تر یادگیری زبان انگلیسی در خانه را شروع کنیم. برای موفقیت در مدرسه و دانشگاه و حتی یافتن شغل مورد نظر بهتر است در دوره‌های سطح بندی شده که به ترتیب کتاب خاصی تدریس می‌شوند شرکت کنید. در این دوره‌ها معمولا مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی مثل ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و لیسینگ به طور موازی و همراه با هم آموزش داده می‌شوند. همچنین این نوع مطالعه در طولانی مدت (اگر پشت‌کار کافی داشته باشید و در همه‌ی دوره‌ها شرکت کنید)  برای زبان انگلیسی کنکور نیز بسیار مفید هستند و می‌توانید نمره‌ی خوبی کسب کنید، بدون اینکه نکته‌ی تستی خاصی را از بر باشید. یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل این است که با دوستان خود یک جلسه برگزار کنید. لازم نیست یک مهمانی بزرگ داشته باشید، حتی یک دور همی کوچک هم یک روش خوب برای تمرین زبان انگلیسی است.

در این بخش می خواهیم شما را با راه و روش های اصولی یاد گرفتن زبان آشنا کنیم! در مراحل بعدی، شما باید به صورت منظم جعبه لایتنر را باز کنید و کلمات را مرور کنید. در این مرحله، شما باید تلاش کنید بدون نگاه کردن به معنی کلمه، آن را تلفظ کنید و سپس به معنی آن برسید.