چگونه معنای “فرهنگ” شرکت حقوقی در سال 2022 تکامل یافت؟
<،le>چگونه م،ای “فرهنگ” شرکت حقوقی در سال 2022 تکامل یافت | Law.com


صفحه چاپ شده از:

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

ای،

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!

مقاله شما با موفقیت با مخاطبینی که ارائه کردید به اشتراک گذاشته شد.

پاد،ت

در سال گذشته تعدادی از رهبران شرکت های حقوقی و ناظران صنعت شروع به صلح ،د با این واقعیت که روش قدیمی کار – پنج روز 12 ساعته در هفته در یک دفتر سنتی – احتمالا برای همیشه از بین رفته است. در این ،مت پای، سال Legal Speak، ما به برخی از محبوب‌ترین مکالمات خود در طول سال با رهبران شرکت‌های حقوقی و ناظران صنعت نگاه می‌کنیم، در حالی که آن‌ها قصد داشتند از این عادی جدید عبور کنند.

16 دسامبر 2022 در 08:16 ب.ظ

2 دقیقه مطالعه کنید

آلینا لن،تر

سوزن زک

در سال گذشته تعدادی از رهبران شرکت های حقوقی و ناظران صنعت شروع به صلح ،د با این واقعیت که روش قدیمی کار – پنج روز 12 ساعته در هفته در یک دفتر سنتی – احتمالا برای همیشه از بین رفته است.

ممکنه خوشت بیاد

7 دقیقه بخو،د

7 دقیقه بخو،د

2 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و به صورت استراتژیک محتوایی را انتخاب کنید که به نیازهای شما مربوط می شود. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

YETTER COLEMAN LLP

12/08/2022
وب TL

YETTER COLEMAN LLP: متش،! در ربع قرن گذشته، ما این امتیاز را داشتیم که در اینجا در تگزاس و در سراسر کشور، دعاوی تجاری را انجام دهیم.

مشاهده اطلاعیه ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/722311668/0/law/legal-news/