Docuate Improves Automations (2022) – وکیل


در این مرحله، وکلا می‌دانند که اتوماسیون اسناد چیزی بیش از ادغام فیلدهای فرم در یک سند ثابت است. همچنین بیش از عبارات شرطی و قالب بندی است. برنامه‌ها یا گردش‌های کاری ایجاد شده در Do،ate می‌توانند حجم عظیمی از اطلاعات را جمع‌آوری کنند. بسیاری از شرکت‌های حقوقی اپلیکیشن‌های ورودی، سازندگان اسناد خودسرویس و حتی پورتال‌های مشتری ساخته‌اند. Do،ate اخیراً قدرت و قابلیت استفاده از Data Manager خود را برای پاسخگویی به این موضوع به روز کرده است.

مدیر داده Do،ate چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، Data Manager جایی است که اطلاعات دریافت شده توسط هر برنامه ذخیره می شود. به طور کلی، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل را جمع آوری می کند. این می تواند مواردی مانند تاریخ حادثه، تعداد فرزندان و انتخاب های منوی کشویی را ذخیره کند. وکلایی که با پایگاه‌های اطلاعاتی مانند Airtable آشنا هستند، استفاده از آن را راحت خواهند یافت.

صرفاً ذخیره این اطلاعات کاری است که هر محصول اتوماسیون سند باید انجام دهد. اما ایجاد روشی برای استفاده از این اطلاعات کاری نیست که همه آنها به خوبی انجام دهند. قابلیت استفاده از اطلاعات در چندین سند و چندین اپلیکیشن همان چیزی است که Do،ate در قالب Data Manager دارد.

ساخت با Data Manager

با Data Manager، اطلاعاتی که هنگام ایجاد یک سند جمع آوری می شود، خارج از آن سند قابل دسترسی است. کاربران خط مورد نظر را برای اطلاعاتی که می خواهند استفاده کنند پیدا کرده و آن اطلاعات را انتخاب می کنند. سپس آنها می توانند برنامه های جایگزین را با استفاده از آن داده ها اجرا کنند.

این به کاهش ورود مضاعف اطلاعات در دفتر وکالت کمک می کند. که به ،ه خود به کاهش خطاها کمک می کند. یک وکیل می تواند برخی از اطلاعات شخصی موکل خود را در مصاحبه اولیه جمع آوری کند و از آن در سند بعدی استفاده کند. به ،وان مثال، مشتری نام، نام خانوادگی و آدرس خود را برای نامزدی وارد می کند. این اطلاعات می تواند بعداً هنگام ایجاد یک اجاره نامه مس، ساده برای آنها استفاده شود.

وکیل باهوش کارهای بیشتری می تواند انجام دهد. اخیراً، مشاور فنی حقوقی ما، زک گلسر، با دورنو مورنی از Do،ate به بحث در مورد مدیر داده جدید و بهبود یافته نشسته است. نگاهی بیندازید و ببینید مدیر داده چه چیز دیگری برای ارائه دارد.

نسخه ی نمایشی مدیر داده با Docuate

چگونه می توان آن را دریافت کرد

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد داده ها در Do،ate آماده هستید؟ بررسی کامل ما را بررسی کنید. در آنجا نظرات انجمن، دموهای اضافی، نمودارهای ویژگی‌ها و موارد دیگر را خواهید یافت. به یاد داشته باشید که مش،ین Lawyerist از طریق مزایای Affinity که توسط شرکای ما ارائه می شود، تخفیف بیشتری دریافت می کنند.

آ،ین به روز رس، در 15 دسامبر 2022


منبع: https://lawyerist.com/news/do،ate-automations-data-manager/